Yılmazlar Lazer

Hakkımızda
fabrika

Yılmazlar Lazer, Yılmazlar Makina’nın bir alt kuruluşudur.

Yılmazlar Makina Başlangıçta 1 freze ve 1 torna olan makine envanterini yıllar içerisinde teknoloji ile bütünleştirerek 3 CNC Freze, 2 CNC Torna, 5 Manuel Freze, 6 Manuel Torna, 1 Dik Torna, 1 Dişli açma tezgâhı, 1 silindirik taşlama, 1 tel Erozyon Tezgâhı, 1 lazer tezgahı, 1 abkant ile genişletmiştir,

Yılmazlar Makina iş portföyünde; Mil ve Delik Taşlama, Kremayer dişli, iç ve dış dişli, her nevi özel ve standart zaman dişlisi, her nevi Çelik Konstrüksiyon ve Cad-Cam sistemleri konularında başarıyla faaliyet göstermektedir. Firmamızda günümüz teknolojisiyle her türlü̈ fikstür tasarımı ve imalatı, Çeşitli Konveyör imalatı, Cad-Cam uygulamaları ile kalıp işleri yapılmaktadır.

Şirketini ve çalışanlarını sürekli geliştiren Yılmazlar Makina; Kuruluşundan 5 sene sonra Haziran 2002’de Eskişehir Teksan Sanayi Sitesinde 240 m² alana atölyeye taşınmıştır. Teksan sanayi sitesinde 13 sene faaliyetlerini sürdüren şirketimiz; Haziran 2015’te Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde 2.000 m² kapalı, 5.000 m² si açık toplamda 7000 m² alana kendi fabrikasını kurarak yatırımlarını sürdürmektedir.

Yılmazlar Makina 2022 yılında alt kuruluşu olan Yılmazlar Lazeri kurmuştur. 1 lazer kesim tezgahı ve 1 abkant büküm makinası ile Yılmazlar Lazer sac metal işleme sektöründe başarılı bir şekilde üretim yapmaya başlanmıştır.

Hali hazırda fabrikamızda; Müşterilerimizin teknik ve mühendislik taleplerini Endüstriyel anlamda kesintisiz tasarlamakta, tasarladığı ürünleri üretmekte, Müşterilerimizin hatlarının revizyonlarını verimlilik ve mühendislik çerçevesinde sağlamakta ve bununla birlikte Ar-Ge ekibimizin çalışmaları sonucu patentini aldığımız Gaz Basma Valfi üretimi ile de ürün yelpazemizi genişleterek devam etmekteyiz.

Sizlere En Kaliteli Hizmetleri Sunuyoruz.

En hızlı çözümle isteklerinizi yerine getiriyoruz.